Wartości zespołu

Spełnienie

Codziennie rozwiązujemy najbardziej palące problemy naszych Klientów i… właśnie to daje nam największą satysfakcję i spełnienie. Wpływamy na jakość ich życia. Wspieramy w realizacji ich marzeń i planów, dlatego w każdej sytuacji dązymy do perfekcji. Spełnienie to paliwo, dzięki któremu możemy sprostać największym wyzwaniom!

Rozwój

W dobie szybko rozwijającej się technologii w Optom oferujemy Ci najświeższe – najnowocześniejsze rozwiązania. Jest to możliwe dzięki naszemu ciągłemu rozwojowi. Stale podnosimy swoją widzę produktową oraz z zawodową, przez co jesteśmy coraz lepsi i lepsi, dlatego spełnimy każdą Twoją potrzebę

Odpowiedzialność

Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie Twoich oczu i komfort życia. Uważnie słuchamy Twoich potrzeb, a następnie oferujemy najlepsze rozwiązania, które zmieniają Twoje życie na lepsze – bezpieczniejsze i bardziej spełnione, bez wcześniejszych ograniczeń. Jeśli uznamy, że coś się nie sprawdza – otwarcie Ci o tym powiemy

Zaangażowanie

Naszą pracę wykonujemy z sercem, entuzjazmem i pasją. Czerpiemy z niej przyjemność. Mniej satysfakcjonujące obowiązki wykonujemy z należytą dbałością, ponieważ muszą być one zrealizowane, aby każdy Klient poczuł się zaopiekowany

Efektywność

Systematyczność, dobry plan i stabilny rytm pracy sprawiają, że nasze zadania wykonujemy sprawnie i szybko. Umiejętnie dzielimy się obowiązkami. Dzięki temu z łatwością osiągamy cele i budujemy zaufanie

Współpraca

Wiemy, że atmosfera w zespole wpływa na jakość pracy i zadowolenie Klienta. Dlatego szanujemy się wzajemnie. Ufamy sobie. Współpracujemy i… inspirujemy. Dzięki temu czujemy się dobrze w swoim gronie, a to z kolei… czują nasi Klienci

Poznajmy się

Przedstawiamy Wam nasz pełen zespół

Małgorzata

Właściciel firmy
Optometrysta

Nazywam się Małgorzata Leszczyńska. Jestem specjalistą dobrego widzenia. Praca jest moim spełnionym marzeniem w które wkładam całe serce. Z zaangażowaniem podejmuję nowe wyzwania. Od ponad 20 lat zarządzam salonami optycznymi Optom. Odpowiedzialności za Wasze prawidłowe  widzenie nauczyłam się od mamy, obserwując ją w codziennej pracy. Rozwój jest dla mnie podstawą sukcesu.  Zbudowałam wspierający, zmotywowany zespół, który wam przedstawię.

Tomasz

Właściciel firmy
Optometrysta

Tomek jest prezesem firmy, mistrzem w każdej dziedzinie. Swoją empatią i poczuciem humoru zjednuje ludzi. Jego wieloletnie doświadczenia w optyce pozwala sprostać najtrudniejszym wyzwaniom stawianym przez Was. Dla niego wszystko jest możliwe. Koordynuje techniczne funkcjonowanie salonów. Ceni sobie podróże z rodziną i przyjaciółmi. Pasjonuje się starą motoryzacją.

Beata

Kierownik wszystkich salonów
Optyk

Beata jako kierownik wszystkich salonów jest prawą ręką szefowej. Swoim doświadczeniem dzieli się z innymi członkami zespołu. Dba o prawidłowe działanie na każdym etapie. Z wykształcenia jest optykiem. To ona przygotowuje dla Was okulary, troszczy się o jakość ich wykonania. Jest otwarta, uśmiechnięta, a jej przyjazna natura pomaga w rozwiązywaniu Waszych problemów wzrokowych. Czerpie satysfakcję z zadowolenia klienta. Ceni czas w gronie rodziny.

Marcelina

Kierownik Salonu w Szprotawie
Optyk

Marcela jest kierownikiem salonu w Szprotawie. Odpowiada za właściwe funkcjonowanie oraz troszczy się o stylową ekspozycję towaru. Z wykształcenia jest optykiem. Spokojna, szczera i zawsze uśmiechnięta. Dzieli się swoim doświadczeniem z młodszymi stażem koleżankami. To dzięki niej poznacie najnowsze trendy w modzie okularowej. Jest młodą mamą i zorganizowaną kobietą pełną ambicji. Uwielbia wycieczki w góry i filmy dokumentalne, a w wolnych chwilach spędza czas z najbliższymi.

Karolina

Kierownik Salonu w Lwówku Śląskim
Specjalista ds. wizerunku

Karolina jako kierownik salonu w Lwówku dba, aby wszystko funkcjonowało jak należy. Jest absolutnie wielozadaniowa. Zajmuje się obsługą klientów, czuwa nad wszelkimi kwestiami związanymi z asortymentem, jest odpowiedzialna za porządek i ekspozycję towaru. Łącząc zawód brandingowca z doświadczeniem w sprzedaży, buduje wizerunek marki OPTOM. Ma znakomite poczucie humoru. Uwielbia podróże, dobre kino, seriale i książki. Nade wszystko ceni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

Konsultant ds sprzedaży
Bolesławiec

Dominika jest konsultantem sprzedaży, dba o dobór odpowiednich oprawek oraz soczewek okularowych. Jej największym marzeniem jest zdobycie zawodu optometrysty, dlatego całą swoją uwagę poświęca rozwojowi i zdobywaniu wiedzy niezbędnej do wykonywania tego zawodu. Jest młodą, pełną radości oraz ambicji osobą. W wolnym czasie gotuje, uprawia sport oraz spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia komedie…

Konsultant ds sprzedaży
Szprotawa

Kamila odpowiada za profesjonalne doradztwo w zakresie doboru opraw okularowych w Szprotawie. Z chęcią przedstawi Ci nowoczesne, dobrze dopasowane do Twoich oczekiwań możliwości korekcji wzroku. Pogodna, kreatywna, lubiąca kontakt z ludźmi. Wciąż zdobywa wiedzę i nowe umiejętności zawodowe. Chwile relaksu spędza na spacerach po lesie oraz czytaniu kryminałów.

Konsultant sprzedaży
Bolesławiec

Edyta jest najmłodszym członkiem naszego zespołu. Wciąż się kształci studiując optykę oraz zdobywa doświadczenie pracując jako konsultant sprzedaży w salonie w Bolesławcu. Jest osobą otwartą i lubi dzielić się swoją wiedzą, co sprawia, że chętnie służy pomocą. Jej celem jest zdobycie tytułu optometrysty, aby zapewniać dobre widzenie. Każdy zadowolony klient motywuje ją do dalszego działania.…

Kodeks Honorowy

 • Odpowiedzialnie, sumiennie, uczciwie, najlepiej jak potrafię wykonuję swoją pracę, ponieważ wpływam na życie innych.
 • Rzetelnie wykonując swoje obowiązki każdego dnia z zaangażowaniem i entuzjazmem podejmuję nowe wyzwania, efektywnie wykorzystując czas pracy.
 • Dbam o ciągły rozwój zawodowy i osobisty. W dobie szybko zmieniających się możliwości podnoszę swoje kompetencje.
 • Spełnienie zawodowe i osobiste realizuję przez wyznaczanie ambitnych celów. Pracując nad ich realizacją uzyskuję satysfakcję finansową.
 • Wspieramy się, jesteśmy wobec siebie życzliwi, dzielimy się doświadczeniem i pomagamy w rozwiązywaniu wszelkich problemów.
 • Reprezentujemy firmę w targach, kongresach, konferencjach, przez co jesteśmy na bieżąco z nowościami w branży.
 • Szanujemy siebie, motywujemy, podnosimy na duchu, akceptujemy indywidualności i wykorzystujemy je dla wspólnego dobra, wszelkie spory rozstrzygamy, nie chowamy urazy, komunikujemy się w sposób zrozumiały.
 • Fachowo doradzamy klientom wsłuchując się w ich problemy, przedstawiając najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb realizując misję salonu.
 • Postępujemy uczciwie argumentując korzyści płynące z oferowanych produktów, ponieważ jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.
 • null
  Budujemy zaufanie do naszej firmy poprzez kreowanie potrzeb naszych klientów, zyskując ich lojalność i zadowolenie.