Krystalicznie czysty obraz - Praca to przyjemność

Szkła do pomieszczeń są idealne dla osób, których praca wymaga dokładności, precyzji i skupienia. To rozwiązanie, które ułatwia codzienną pracę m.in. lekarzom, dentystom inżynierom, pracownikom biurowym, pracownikom laboratorium czy artystom-rzemieślnikom. Szkła do pomieszczeń zapewnią Ci niezwykle wyraźny obraz w bliży oraz w strefie pośredniej. W tym momencie możesz zadać pytanie: po co mi okulary do bliży, skoro mam okulary progresywne? Oczywiście, okulary progresywne doskonale sprawdzą się w pracy, ale pamiętaj o tym, że ich główną funkcją jest płynne widzenie w trzech obszarach: bliży, strefie pośredniej i dali. Jeśli wykonujesz bardzo precyzyjne czynności i pracujesz głownie w strefie bliży, to właśnie okulary do pracy w pomieszczeniach zagwarantują Ci dodatkowy komfort, w sytuacjach, w których musisz mocno skupiać wzrok przez większość czasu. Podobna jest sytuacja z okularami do czytania. One także w szczególnych przypadkach mogą nie być wystarczające ze względu choćby na zbyt małą szerokość pola widzenia.

Powłoki antyrefleksyjne

Zmęczone oczy, ból pleców i głowy

Kiedy mocno skupiasz wzrok przez kilka godzin, Twoje oczy wymagają dodatkowej opieki i wsparcia. Gdy im go nie zapewnisz, szybko możesz odczuć dyskomfort i objawy w postaci pieczenia i łzawienia oczu, bólu głowy i pleców. Jeśli obraz na który patrzysz, nie jest klarowny, całkiem podświadomie przybierasz niestandardowe i niesłużące Ci pozycje ciała, bo chcesz dokładnie go zobaczyć. To może być przyczyną późniejszego bólu karku czy kręgosłupa, który Cię często męczy…

Istnieje jeden prosty sposób, aby sprawdzić, czy okulary do pracy w pomieszczeniach mogą Ci pomóc. Zadaj sobie 3 pytania:
Okulary progresywne
  • Czy Twoja praca wymaga skupienia wzroku i pełnej koncentracji?
  • Czy po pracy Twoje oczy są zmęczone i podrażnione?
  • Czy odczuwasz nieprzyjemny ból pleców i ból głowy?

Jeśli na wszystkie z nich odpowiesz twierdząco: bardzo prawdopodobne, że potrzebujesz specjalistycznych okularów do pomieszczeń.

Okulary do pomieszczeń – To nowy komfort pracy

Okulary, które dla Ciebie stworzymy ochronią Twoje zdrowie i zrelaksują Twoje oczy. Dzięki temu przestaną piec i łzawić. Jeśli przyczyną bólu karku i kręgosłupa są niewłaściwe pozycje ciała, które przybierasz podczas pracy oraz nadmierny wysiłek oka – dolegliwości złagodzą się lub całkowicie ustąpią. Okulary, które dla Ciebie stworzymy, pozwolą Ci jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę. Ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie. To twój sprzymierzeniec w pokonywaniu codziennych wyzwań i dbaniu o zdrowie i doskonałą kondycję. Kiedy już skorzystasz ze wsparcia naszych ekspertów i zaczniesz używać okularów do pomieszczeń, przestaniesz odczuwać dyskomfort, który wynika z nadmiernego wysiłku Twoich oczu, poczujesz przypływ energii, którą wykorzystasz zarówno w pracy, jak i po pracy, podczas spotkań z bliskimi. Zaczniesz czerpać większą przyjemność z życia. Zyskasz siłę do działania, wreszcie będziesz wypoczęty, bo zapewnisz swoim oczom najlepszą ochronę – a one się Tobie odwdzięczą – krystalicznie czystym obrazem świata.