Wartości zespołu

Spełnienie

Codziennie rozwiązujemy najbardziej palące problemy naszych Klientów i… właśnie to daje nam największą satysfakcję i spełnienie. Wpływamy na jakość ich życia. Wspieramy w realizacji ich marzeń i planów, dlatego w każdej sytuacji dązymy do perfekcji. Spełnienie to paliwo, dzięki któremu możemy sprostać największym wyzwaniom!

Rozwój

W dobie szybko rozwijającej się technologii w Optom oferujemy Ci najświeższe – najnowocześniejsze rozwiązania. Jest to możliwe dzięki naszemu ciągłemu rozwojowi. Stale podnosimy swoją widzę produktową oraz z zawodową, przez co jesteśmy coraz lepsi i lepsi, dlatego spełnimy każdą Twoją potrzebę

Odpowiedzialność

Czujemy się odpowiedzialni za zdrowie Twoich oczu i komfort życia. Uważnie słuchamy Twoich potrzeb, a następnie oferujemy najlepsze rozwiązania, które zmieniają Twoje życie na lepsze – bezpieczniejsze i bardziej spełnione, bez wcześniejszych ograniczeń. Jeśli uznamy, że coś się nie sprawdza – otwarcie Ci o tym powiemy

Zaangażowanie

Naszą pracę wykonujemy z sercem, entuzjazmem i pasją. Czerpiemy z niej przyjemność. Mniej satysfakcjonujące obowiązki wykonujemy z należytą dbałością, ponieważ muszą być one zrealizowane, aby każdy Klient poczuł się zaopiekowany

Efektywność

Systematyczność, dobry plan i stabilny rytm pracy sprawiają, że nasze zadania wykonujemy sprawnie i szybko. Umiejętnie dzielimy się obowiązkami. Dzięki temu z łatwością osiągamy cele i budujemy zaufanie

Współpraca

Wiemy, że atmosfera w zespole wpływa na jakość pracy i zadowolenie Klienta. Dlatego szanujemy się wzajemnie. Ufamy sobie. Współpracujemy i… inspirujemy. Dzięki temu czujemy się dobrze w swoim gronie, a to z kolei… czują nasi Klienci

Poznajmy się

Przedstawiamy Wam nasz pełen zespół

Małgorzata

Właściciel firmy
Optometrysta

Nazywam się Małgorzata Leszczyńska. Jestem specjalistą dobrego widzenia. Praca jest moim spełnionym marzeniem w które wkładam całe serce. Z zaangażowaniem podejmuję nowe wyzwania. Od ponad 20 lat zarządzam salonami optycznymi Optom. Odpowiedzialności za Wasze prawidłowe  widzenie nauczyłam się od mamy, obserwując ją w codziennej pracy. Rozwój jest dla mnie podstawą sukcesu.  Zbudowałam wspierający, zmotywowany zespół, który wam przedstawię.

Tomasz

Właściciel firmy
Optometrysta

Tomek jest prezesem firmy, mistrzem w każdej dziedzinie. Swoją empatią i poczuciem humoru zjednuje ludzi. Jego wieloletnie doświadczenia w optyce pozwala sprostać najtrudniejszym wyzwaniom stawianym przez Was. Dla niego wszystko jest możliwe. Koordynuje techniczne funkcjonowanie salonów. Ceni sobie podróże z rodziną i przyjaciółmi. Pasjonuje się starą motoryzacją.

Beata

Kierownik wszystkich salonów
Optyk

Beata jako kierownik wszystkich salonów jest prawą ręką szefowej. Swoim doświadczeniem dzieli się z innymi członkami zespołu. Dba o prawidłowe działanie na każdym etapie. Z wykształcenia jest optykiem. To ona przygotowuje dla Was okulary, troszczy się o jakość ich wykonania. Jest otwarta, uśmiechnięta, a jej przyjazna natura pomaga w rozwiązywaniu Waszych problemów wzrokowych. Czerpie satysfakcję z zadowolenia klienta. Ceni czas w gronie rodziny.

Marcelina

Kierownik Salonu w Szprotawie
Optyk

Marcela jest kierownikiem salonu w Szprotawie. Odpowiada za właściwe funkcjonowanie oraz troszczy się o stylową ekspozycję towaru. Z wykształcenia jest optykiem. Spokojna, szczera i zawsze uśmiechnięta. Dzieli się swoim doświadczeniem z młodszymi stażem koleżankami. To dzięki niej poznacie najnowsze trendy w modzie okularowej. Jest młodą mamą i zorganizowaną kobietą pełną ambicji. Uwielbia wycieczki w góry i filmy dokumentalne, a w wolnych chwilach spędza czas z najbliższymi.

Karolina

Kierownik Salonu w Lwówku Śląskim
Specjalista ds. wizerunku

Karolina jako kierownik salonu w Lwówku dba, aby wszystko funkcjonowało jak należy. Jest absolutnie wielozadaniowa. Zajmuje się obsługą klientów, czuwa nad wszelkimi kwestiami związanymi z asortymentem, jest odpowiedzialna za porządek i ekspozycję towaru. Łącząc zawód brandingowca z doświadczeniem w sprzedaży, buduje wizerunek marki OPTOM. Ma znakomite poczucie humoru. Uwielbia podróże, dobre kino, seriale i książki. Nade wszystko ceni sobie czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi.

Optometrysta
Bolesławiec

Dominika jest świeżo upieczonym mgr inż optometrii (wielkie brawa!). Dba m.in. o dobór odpowiednich oprawek oraz soczewek okularowych. Jest młodą, pełną radości oraz ambicji osobą. W wolnym czasie gotuje, uprawia sport oraz spędza czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia komedie romantyczne i muzykę. 🙂

Konsultant ds sprzedaży
Szprotawa

Kamila odpowiada za profesjonalne doradztwo w zakresie doboru opraw okularowych w Szprotawie. Z chęcią przedstawi Ci nowoczesne, dobrze dopasowane do Twoich oczekiwań możliwości korekcji wzroku. Pogodna, kreatywna, lubiąca kontakt z ludźmi. Chwile relaksu spędza na spacerach po lesie oraz czytaniu kryminałów.

Konsultant sprzedaży
Bolesławiec

Edyta jest najmłodszym członkiem naszego zespołu. Wciąż się kształci studiując optykę. Zdobywa doświadczenie pracując jako konsultant sprzedaży w salonie w Bolesławcu. Jest osobą otwartą i lubi dzielić się swoją wiedzą. Jej celem jest zdobycie tytułu optometrysty, aby zapewniać dobre widzenie. W wolnych chwilach uwielbia gotować, odkrywać nowe smaki, a także spędzać czas z bliskimi.

Kodeks Honorowy

 • Odpowiedzialnie, sumiennie, uczciwie, najlepiej jak potrafię wykonuję swoją pracę, ponieważ wpływam na życie innych.
 • Rzetelnie wykonując swoje obowiązki każdego dnia z zaangażowaniem i entuzjazmem podejmuję nowe wyzwania, efektywnie wykorzystując czas pracy.
 • Dbam o ciągły rozwój zawodowy i osobisty. W dobie szybko zmieniających się możliwości podnoszę swoje kompetencje.
 • Spełnienie zawodowe i osobiste realizuję przez wyznaczanie ambitnych celów. Pracując nad ich realizacją uzyskuję satysfakcję finansową.
 • Wspieramy się, jesteśmy wobec siebie życzliwi, dzielimy się doświadczeniem i pomagamy w rozwiązywaniu wszelkich problemów.
 • Reprezentujemy firmę w targach, kongresach, konferencjach, przez co jesteśmy na bieżąco z nowościami w branży.
 • Szanujemy siebie, motywujemy, podnosimy na duchu, akceptujemy indywidualności i wykorzystujemy je dla wspólnego dobra, wszelkie spory rozstrzygamy, nie chowamy urazy, komunikujemy się w sposób zrozumiały.
 • Fachowo doradzamy klientom wsłuchując się w ich problemy, przedstawiając najlepsze rozwiązania dopasowane do ich potrzeb realizując misję salonu.
 • Postępujemy uczciwie argumentując korzyści płynące z oferowanych produktów, ponieważ jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie.
 • null
  Budujemy zaufanie do naszej firmy poprzez kreowanie potrzeb naszych klientów, zyskując ich lojalność i zadowolenie.