Okulary progresywne

Perfekcyjne widzenie na każdą odległość!

Soczewki progresywne to przełom w historii optyki i nieznany dotąd poziom życia. To szkła, dzięki którym zachowasz krystaliczną ostrość widzenia, zarówno podczas czytania swojej ulubionej książki i gazety, jak też w trakcie jazdy samochodem, podczas seansu w kinie, podziwiania pięknych krajobrazów czy odczytywania wiadomości na niewielkim ekranie smartfona – i to bez konieczności zmiany okularów! Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnej technologii i płynnej zmianie mocy soczewki. Progresywne szkła, które mamy dla Ciebie zapewnią Ci stabilny i wyraźny obraz, szerokie pole widzenia i… brak zniekształceń w peryferyjnych obszarach soczewki, bez względu na odległość obiektów – we wszystkich strefach widzenia: w dali, bliży i strefie pośredniej.

Niewyraźny obraz, brak stabilności i podwójne koszty

Korzystanie z dwóch różnych par okularów np. do czytania i patrzenia w dal, nie jest zapewne dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem, a nawet jeśli się do tego już przyzwyczaiłeś, uwierz, że życie z wadą wzroku może być zdecydowanie prostsze. Ponadto dwie pary okularów to podwójny koszt. Możesz go uniknąć. Kolejna sprawa to… pamięć, która czasem przecież zawodzi. Sytuacja, w której zapomnisz np. o okularach do czytania, może być dla Ciebie niezmiernie niekomfortowa (szczególnie w pracy). Nie mówiąc już o tym, że konieczność zmiany okularów spowalnia Twoje reakcje podczas wykonywania wielu codziennych czynności.

Pomyśl, jeżeli dzisiejsza technologia pozwala ludziom zdobywać kosmos i sięgać po księżyc, to stworzenie jednej pary okularów do dali i do bliży nie powinno być dla naukowców żadnym problemem! I tak jest w istocie. Okulary progresywne ułatwiają codzienne funkcjonowanie aktywnym ludziom, którzy są pełni wigoru i chcą korzystać z życia.

Stworzone w oparciu o najnowocześniejsze, innowacyjne technologie zapewnią Ci:
  • Wyraźny i stabilny obraz

  • Płynne przejście z dali do strefy pośredniej i strefy bliży

  • Nieznane Ci dotąd poczucie komfortu, który Cię zachwyci!

Jesteś aktywny i ambitny

Jesteś aktywny. Ambitny. To oczywiste. Chcesz być na czasie. Wykonujesz wiele czynności równocześnie, codzienne obowiązki wymagają od Ciebie szybkich reakcji i trafnych decyzji, dlatego tak ważne jest to, aby Twoje okulary dostosowały się do Twojego tempa i stylu życia, nie odwrotnie, by były w pełni spersonalizowane. Sam przyznasz, że komfort widzenia, to podstawa efektywnego działania i szczęśliwego życia: zarówno zawodowego, jak i prywatnego.

Okulary do pracy w pomieszczeniach

Okulary, które do ciebie pasują – Od pierwszego spojrzenia…

Soczewki progresywne, które zaproponuje Ci nasz ekspert, są takie, jak Ty: inteligentne, elastyczne i szybkie. Dlatego gwarantują Ci idealny komfort widzenia, bez względu na to, co w danym momencie robisz, czy:

  • Pracujesz przy komputerze
  • Jedziesz samochodem
  • Oglądasz dobry film w kinie czy spektakl w teatrze
  • Robisz zakupy w galerii handlowej

W tych wszystkich (i wielu innych sytuacjach) szkła progresywne zapewnią Ci swobodę działania. To, co jest ich największą zaletą, to, to że podążają wprost za Tobą – za Twoim wzrokiem i niezwykle szybko dostosują obraz do odległości obiektów, na które patrzysz. Ponadto dzięki innowacyjnej technologii okres adaptacji jest maksymalnie skrócony. Najprawdopodobniej zaraz po założeniu swoich nowych okularów, poczujesz… że to jest to! Świat stanie się wyraźny, bezpieczny i przyjemny w odbiorze.

Wizyta u optometry

Korekcja, komfort i modny wygląd

Okulary progresywne Optom nie tylko ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie, ale także zapewnią Ci znakomity wygląd i prezencję. Dlaczego? Ponieważ są estetyczne: od razu zobaczysz, że ten typ szkieł jest jednorodny (strefy bliży i dali, mimo różnych mocy, nie są widoczne). To dlatego w okularach Optom zawsze będziesz wyglądać naturalnie i profesjonalnie.

Zdrowie i wygoda

Kiedy już zostaniesz szczęśliwym posiadaczem szkieł progresywnych, poczujesz nową jakość widzenia. Niewyraźny i niestabilny świat zastąpi bezpieczna i pewna rzeczywistość. Nie będziesz już więcej potrzebować dwóch a nawet trzech par okularów, aby przeczytać smsa od bliskiej Ci osoby, a następnie spojrzeć na ekran telewizora i zobaczyć świat takim, jakim on jest. Od razu.

  • W okularach Optom czujesz się pewnie i bezpiecznie – w każdej sytuacji
  • Praca nad okularami jest poprzedzona rzetelnym i długotrwałym badaniem Twoich oczu
  • Wartość soczewki, rodzaj szkieł, dobór parametrów i oprawy, dostosowujemy wyłącznie do Ciebie