Okulary jednoogniskowe - Widzisz wszystko

Okulary jednoogniskowe
Powłoki antyrefleksyjne

Dobre widzenie to dobre życie. Stworzymy dla Ciebie okulary, dzięki którym zobaczysz świat wyraźnie. Dostrzeżesz soczyste kolory, emocje, piękno otaczającego Cię świata. Będziesz mieć wszystko pod kontrolą. Nic nie przeoczysz. Poczujesz się swobodnie i bezpiecznie w każdej sytuacji i z jeszcze większą radością będziesz robić to, co lubisz najbardziej. Twoje życie stanie się prostsze. Gwarantujemy Ci – od razu zobaczysz różnicę.

Soczewka jednoogniskowa koryguje jedną – konkretną wadę wzroku. Może to być:

  • Krótkowzroczność
  • Dalekowzroczność
  • Astygmatyzm

Dlaczego okulary jednoogniskowe optom są wyjątkowe?

Technologia. Wiedza. Doświadczenie. Skrupulatność. Te cztery czynniki gwarantują Ci, że soczewki nad którymi będą pracować nasi specjaliści idealnie zadbają o Twój wzrok. Ale to nie wszystko. Okulary z Optom są takie jak Ty: wyjątkowe i inteligentne, dlatego idealnie dopasują się do Ciebie – pod każdym względem. Dzięki temu bez względu na to, czy pracujesz, bawisz się z dzieckiem, jedziesz samochodem, robisz zakupy: zawsze towarzyszyć Ci będzie krystalicznie czysty obraz: od rana do momentu, w którym zamkniesz oczy przed relaksującym snem.

Okulary jednoogniskowe Optom to perfekcyjna moc widzenia na całej powierzchni soczewki. Niezwykle precyzyjne rozmieszczenie mocy w soczewce sprawi, że wada praktycznie przestanie dla Ciebie istnieć. Przestaniesz ją zauważać. Będziesz swobodnie funkcjonować w każdej sytuacji. Zadbaj o siebie. Podaruj sobie wygodę i bezpieczeństwo. My wiemy, że jesteś wyjątkowy, dlatego tworzymy dla Ciebie najlepsze rozwiązania.