Powłoka antyrefleksyjna HOYA podwójna ochrona
i podwójnie dobre widzenie

Okulary przeciwsłoneczne
Powłoki Antyrefleksyjne

Powłoka antyrefleksyjna Hoya to dodatkowa wygoda i bezpieczeństwo. Wcale nie musisz jej mieć. Jednak to uszlachetnienie zwiększy ostrość Twojego widzenia, zrelaksuje Twoje oczy i ochroni soczewki przed uszkodzeniami. Skutek? Na dłużej z Tobą zostaną i dłużej będziesz cieszyć się z ich zalet.

O co chodzi? Powłoka antyrefleksyjna eliminuje nieestetyczne i utrudniające widzenie refleksy, które powstają na skutek odbicia światła od powierzchni soczewek. Dzięki temu czujesz się lepiej i wyglądasz znacznie atrakcyjniej.

Spójrz na fakty:

Powłoka antyrefleksyjna Hoya Hi-Vision LongLife zapewni Ci:
    • Ostre i zrelaksowane widzenie dzięki eliminacji odblasków
  • Nawet 7 krotnie większą odporność soczewek na zarysowania i uszkodzenia

    • Przejrzystość soczewki – łatwość użycia: dzięki warstwom odpychającym wodę, brud, kurz kilkoma płynnymi ruchami usuniesz zabrudzenia
Powloki okularowe HVLL

Zostań posiadaczem najtrwalszej i najbardziej wytrzymałej powłoki antyrefleksyjnej na rynku. Niezależne laboratorium NSL Analytical ESWT w 2015 roku stwierdziło, że soczewka antyrefleksyjna Hi-Vision LongLife jest najtwardszą I najbardziej wytrzymałą soczewką na rynku.

Powłoka blue control

Powłoka Blue Control

Jeżeli głównym narzędziem Twojej pracy jest komputer i jeżeli często korzystasz z urządzeń elektronicznych typu: tablet, smartfon – powłoka Blue Control pozwoli odetchnąć Twoim oczom, ponieważ zapewni im dodatkową ochronę przed niebieskim światłem, emitowanym przez te urządzenia. Dla twoich oczu jest go za dużo.

Czy sprawa jest warta zachodu? Sam oceń. Niebieskie światło jest zjawiskiem naturalnym, ale w nadmiarze może sprawić, że Twoje oczy będą podrażnione i suche. Ponadto jego nadmiar niejednokrotnie jest przyczyną migren i niewyraźnego widzenia. Powłoka Blue Control ułatwia pracę i chroni oczy pracownikom biurowym, informatykom, grafikom, graczom komputerowym, studentom i uczniom. Jaka jest główna zaleta powłoki Blue Control? Dzięki niej Twoje oczy będą wypoczęte i zrelaksowane, nawet po wielogodzinnej pracy przed monitorem.

UV kontrol: bloker szkodliwych promieniu UV

Czy wiesz, że nawet najwyższej jakości soczewka bez dodatkowej powłoki UV chroni Twoje oczy jedynie przed promieniami padającymi z przodu soczewki? Twoje oczy są także narażone na promienie, które odbijają się od wewnętrznej powierzchni soczewek. Dlatego, jeśli chcesz zapewnić sobie 100% ochronę przed słońcem, sięgnij po powłokę antyrefleksyjną UV.

Dzięki niej korzystanie ze słońca będzie jeszcze bardziej przyjemne i przede wszystkim bezpieczne. Twoje oczy na dłużej zachowają młodość. Ochronisz je przed chorobami, których przyczyną są szkodliwe promienie UV.

Ciekawostka: częste mycie skraca życie: to powiedzenie zdecydowanie można zastosować do Twoich okularów. Wiedziałeś, że za każdym razem, kiedy czyścisz swoje soczewki na ich powierzchni powstaje ładunek elektrostatyczny, który przyciąga drobinki kurzu? Z każdym czyszczeniem ładunek elektrostatyczny rośnie. Efekt? Im częściej przecierasz swoje okulary miękką ściereczką, tym bardziej narażasz je na zanieczyszczenia. Jest jednak proste rozwiązanie tego problemu.

Wszystkie rodzaje powłoki antyrefleksyjnych HOYA posiadają specjalną powłokę antystatyczną, która chroni soczewki przed osiadaniem kurzu.

Soczewki z powłoką antystatyczną zapewniają Ci nie tylko znakomite widzenie, ale także przedłużą życie Twoich szkieł.